GOLD DETECTORS - MAGNASMART

Fiyatı
  11.263,50 KDV Dahil
Kazancınız %  8  I  901,08 
Ürün Taksitli Fiyatı
  12.164,58 
KDV Dahil
Teslimat Bilgileri :1-4 gün
Stok Durumu: Stoklarda Var
  İstek Listeme Ekle
 Yorum ve Önerileriniz

Açıklama


YÜKSEK PERFORMANSLI MAGNETOMETRE

Yıllardan beri magnetometrelerin tasarımı taze fikirlerden ve gelişmelerden yoksun olarak hep aynı kaldı. GDI Geophysical Instruments’ın yeni ürünü olan MAGNASMART magnetometre bu durumu değiştirmek için üretildi. MAGNASMART sadece diğer magnetometre cihazları gibi değildir. Profesyonel derinlik aralığı ve diğer benzersiz özellikleriyle sizin favoriniz olacaktır.

MAGNASMART; problar durduğunda hedef sinyallerini kaybeden “hareket odaklı” magnetometrelerin aksine sürekli hareket gerektirmeden tespit yapar çünkü hareket tekniğinin birçok dezavantajı vardır: Prob düz bir toprak zeminde kolayca hareket ettirilebilir ama zorlu toprak koşullarında zorluk çıkabilir. Hareket tekniği kullanıcıyı daha hızlı tarama yapmaya ve sıklıkla da derindeki zayıf sinyallerin gözden kaçmasına sevk eder. Ayrıca hedefin yerinin kesin olarak tespit edilmesini güçleştirir.

MAGNASMART magnetometre herhangi bir hızda çalışır. MAGNASMART probunu hızlı kullansanız da hatta onu hareketsiz tutsanız da hedef sinyalini kaçırmanıza imkan yoktur. Noktasal hedef tespiti sabittir. Kayalıkların, çalıların, ağaçların arasında tespit yapmak için uygundur.

MAGNASMART veri kaydedicidir. ICON DATA magnetometresini ve metal dedektör veri kaydedicisini birlikte kullanın. ICON DATA kaydedicisini kullanarak hızınızı yavaşlatmadan alanı tarayabilirsiniz. 2 ve 3 boyutlu haritalar aynı anda tablet PC ya da laptop ekranında oluşturulur. Daha sonradan veriyi PC’ye yüklemenize gerek yoktur. Veri kaydedici; hedefin ebatını, şeklini ve derinliğini belirler.

Sökülebilir “kilitlenip açılabilir“ prob. Anında MAGNASMART magnetometresi kilitlenir. Kolay taşınabilir ve saklanabilir.

Daha fazla derinlik. MAGNASMART diğer magnetometrelere göre daha fazla derinlikte tespit yapar.

Hiç olmadığı kadar kolay kullanım. Az bir müdahale ile MAGNASMART herhangi biri tarafından herhangi bir yerde kullanılabilir. Hassassiyet ayarını yapabilmek için tek bir düğme yeter. Beton çubuk ve çitten uzak durarak metal obje barındırmayan topraklarda boşluk – tünel, kalıntı, demir obje ve hazine tespiti yapabilmek için HIGH (YÜKSEK)’ı ayarlayın. Menhol kapağı ve boru gibi yüzeye daha yakın objelerin tespitini yapabilmek için de LOW (DÜ?ÜK)’e ayarlayın. Ayrıca çit yanında tespit yaparken de LOW (DÜ?ÜK) konumunda cihazı kullanın.

Otomatik toprak ayarı. Manyetik taşlar ve mineralleri elimine eder. Cihazı çalıştırdıktan sonra toprak ayarını yapabilmek için birkaç saniyeliğine MAGNASMART magnetometreyi hareketsiz tutun.

“VCO“ sesli hedef uyarısı. Derindeki obje için uyarı sinyali verir. Kolayca duyulabilen “tik tak sesi“ derindeki hedefler için bir uyarı işaretidir. Noktasal hedef tespiti için sinyal güçlendikçe uyarı sesi kademeli olarak artar.

9 voltluk pil yuvası ve harici 12 voltluk pil paket girişi. 25 saate kadar uzun kullanım.

Renkli LCD ekran. Sinyal yoğunluğunu, sayısal hedef değerini ve pil durumunu gösteren grafiksel şekil.

Ergonomik sap ve dayanıklı taşıma çantası.

Geniş derinlik aralığı
Ayarlanabilir hassasiyet
Mini kulaklık kablosu
Pil durumunu kontrol edebilme
Çıkarılabilir ‘’kilitlenip açılabilir’’ gradyometre probu
ICON DATA için veri kayıt bağlantısı
Hoparlör
VCO sesli sinyal
Cihazı çalıştırdıktan sonra otomatik toprak ayarı
Hareket gerektirmeyen kullanım ve herhangi bir hızda obje tespiti
Sinyal göstergesi ve numaralı değerlerin renkli LCD ekranda sunumu
9 voltluk pil yuvası
Harici 12 volt pil paketi
Ergonomik sap
Sağlam yapı
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar (KDV Dahil)
2
6.568,87 
13.137,75 
Anlaşmalı Bankalar YAPI KREDİ/VAKIFBANK/ALBARAKA. Taksit Oranlarına +6 Taksit Banka Kampanyası vardır.(100 TL Üzeri)

Yorumlar

Yeni Ürünler
RESTPRO RESİSİVİTE
15.000,00

 

PROTON ELİC
26.000,00

 

EMİC 200
6.500,00

 

OKM - ROVER C 4
40.400,00

 

OKM - EXP 6000 Professional Plus
290.280,00